Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee
Laos hetkel 12 713 erinevat toodet .
Kaupluse üldnumber: (+372) 4355 111 E-mail: info@flint.ee

PÕLLUMAJANDUSTEHNIKA

E-TELLIMISKESKUS

KASUTATUD TEHNIKA

HOOLDUS JA REMONT

KATALOOGID

Iseliikuv söödamikser MAN baasil

Küsi pakkumist

Tehniline info

Pakume Teile ainulaadset mikser-autot, mis on toodetud Saksamaal firmas HIMEL.
Himel toodab ühena vähestest maailmas autobaasil söödamiksereid. Autobaasil mikser on sobilik suurtesse farmidesse, kus masina tootlikus peaks olema äärmiselt suur. 
See ainulaadne masin aitab kokku hoida palju ressurssi, kuna ei vaja koorma peale laadimiseks  laaduri abi. Masin arendab maanteel veoauto kiiruse -80km/h, seega ei pea pikkade vahemaade puhul kasutama ka traktorite abi silo ettevedamiseks.
Masin on varustatud veoautokäigukastiga sõiduks maanteel. Laudas lülitatakse masin ümber hüdrostaadile, mis tagab täpse töökiiruse ja mahalaadimise täpsuse. Hüdrostaadi lülitamisel on masin juhitav kabiinis asuva joystiku abil.
Koorma peale laadimine on äärmiselt lihtne tänu ees asuvale freesile. Samuti on masin varustatud täpse kaalusüsteemiga. Eelneval programeerimisel annab masin ise märku vajalike komponentide laadimise vajalikusest ja kogustest.
Masina alusbaas on MAN veoauto. Masinad on varustatud vastavalt valikule 180 - 280 HJ mootriga. Kabiin on mugav ja ergonoomiline. Mugavust lisavaid elemente on võimalik lisada vastavalt soovile. Näiteks õhkiste, elektrilised aknad, kliimaseade, stereo, istmesoojendus jne.
Kõik masinad ehitatakse spetsiaalselt kliendi tellimuse alusel, nii on võimalik ehitata masin, mis on spetsiaalselt Teie nõudmistele vastav.